Понеділок, 06.07.2020, 15:50
Ліцей — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.  
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"СЛАВУТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Пам'ятка [1]
Правила прийому [1]
Освітні послуги [1]
Професії [1]
Абітурієнту [1]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 62
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
У розділі матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

Професії | Переглядів: 265 | Додав: dptnzspl | Дата: 16.01.2017 | Коментарі (0)

     Державний професійно-технічний навчальний заклад «Славутський професійний ліцей» здійснює підготовку кваліфікованих робітників на підставі ліцензії, виданої МОНУ 26.01.2015 р. серія  АЕ № 527959 виданої на підставі  рішення ДАК, протокол № 112 від 22.09.2014 р., разом з професійною підготовкою учні одержують повну загальну середню освіту, що становить 78,6% від загального контингенту (свідоцтво про атестацію Хмельницької ОДА.  РД –ПЗСО  №230025 видано на підставі рішення  ДАК,  протокол № 89 від 08.06.2011р. визнано атестованим за  статусом середнього загальноосвітнього навчального закладу).

    Даними документами ліцею надано право здійснювати діяльність у сфері професійно-технічної освіти на рівні кваліфікаційних вимог для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітників з вищезазначених професій:

 

 
Освітні послуги | Переглядів: 221 | Додав: dptnzspl | Дата: 03.11.2016 | Коментарі (0)

     У житті кожної молодої людини є момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень - вибрати справу до душі, до покликання, тобто професію. Вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить вдалий старт у доросле життя.
    Саме на юнацькі роки випадає найбільш відповідальний момент в житті молоді - це вибір професійного шляху, який має кардинальне значення для всього подальшого життя. Причому цей вибір необхідно зробити ще у період навчання в школі. Тому своє майбутнє юнаки та дівчата повинні визначити ще задовго до останнього шкільного дзвоника, а тут замало порад батьків, вчителів, друзів, необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів. Тож приєднуйся до нашої родини - Державного професійно-технічного навчального закладу "Славутський професійний ліцей"!

                         

 

Любий друже!

     Ми завжди радіємо новому учню, горді від того, що ще один абітурієнт обрав саме наш навчальний заклад.

   Державний професійно–технічний навчальний заклад «Славутський професійний ліцей» стане для тебе твоєю другою родиною. Зранку крокують до ліцею діловиті старшокурсники й безтурботні учні перших курсів, їх зустрічають усміхнені викладачі та майстри виробничого навчання. І численні доріжки, мов промінці, сходяться до нього, як до сонця.    

   Тут тебе навчать не тільки твоїй майбутній професії, тут ти пізнаєш головну науку – науку життя. Тут ти навчишся спілкуватись і співчувати, аналізувати свої вчинки і робити правильні висновки. Тут ти знайдеш непідробну любов та повагу, єдність думок, почуттів, інтересів, переживань. Все, як у сім'ї, як у дружній родині.

 

З повагою, Ніжнік Надія Олександрівна, директор ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» відмінник освіти, викладач вищої категорії, викладач методист.

Абітурієнту | Переглядів: 231 | Додав: dptnzspl | Дата: 03.11.2016 | Коментарі (0)

ПАМ’ЯТКА

для тих, хто вибирає професію 

 

Вибір професії — складний і відповідальний крок у житті. Зробити правильний вибір — значить знайти своє місце у житті відповідно до своїх здібностей та нахилів і професійного визначення.

Пам’ятай: відтого, яку професію ти обереш, залежить не тільки особисте майбутнє, але і майбутнє нашого міста, держави.

Обираючи професію враховуй свої внутрішні переконання,реальні можливості і здібності, особисті і громадські інтереси. У народі говорять: «Бери ношу по собі, щоб непадати при ходьбі».Так, вибір професії - це довготривалий пошук. Його треба правильно організувати.Для цього необхідно:

а) глибше вивчити самого себе (розібратися в своїх інтересах, нахилах, особливостях характеру і фізичних можливостях);

б) вирішити, які види робіт особливо приємно виконувати;

в) уважно вивчити інформацію про навчальні заклади нашого міста, області та перелік професій, які пропонуються для підготовки майбутніх кваліфікованих робітників;

г) познайомитися з основними вимогами і шляхами отримання професії (постарайся побувати наробочому місці, познайомся з характером і умовами праці.)

д) перш ніж прийняти остаточне рішення, незабудь порадитися з батьками, соціальним педагогом, психологом та іншими людьми, які добре знають тебе.

Співставляй, розбирайся, а як зробиш вибір, невідступай перед труднощами. 

Пам’ятай: висококваліфіковані робітники завжди будуть потрібні країні.

Переваги навчання в нашому навчальному закладі:

·  Зарахування без вступних іспитів, на основі співбесіди.

·  Навчання за державним замовленням безкоштовне, учні отримують стипендію.

·  Учні, які вступили на базі 9 класів отримують атестат про повну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника.

·  Можливість здобути інтегровану професію.

·  Виплата матеріального заохочення (премії), матеріальної допомоги відповідно до чинного законодавства.

·  Гуртожиток, їдальня та учнівське кафе на території навчального закладу.

·  Зручне географічне положення ліцею – мальовнича, екологічно чиста територія, на якій зосередженні навчально-виробничі приміщення, гуртожиток, їдальня, спортивний майданчик, автодром, розвинена транспортна інфраструктура – поруч дорога обласного сполучення, автобусна зупинка для міського та міжміського транспорту.

Пам'ятка | Переглядів: 356 | Додав: dptnzspl | Дата: 03.11.2016 | Коментарі (0)


Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020
Сайт управляється системою uCoz