Середа, 24.04.2024, 06:19
Ліцей — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.  
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"СЛАВУТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Наші символи [1]
Літопис ліцею [1]
Інформація про заклад [8]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 83
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Літопис ліцею

      У будь-якій родині, молодь цікавиться її початком, її минулим, її історією. Яким був початок ліцею? Хто стоїть біля його витоків? Хто пише його славетні сторінки? Чим живе навчальний заклад сьогодні, про що мріє? Які завдання, що стоять перед професійно-технічною освітою вирішував ліцей в минулі роки і які його перспективи сьогодні? Це питання, які завжди хвилюють наших учнів та їх батьків. І, знайшовши відповіді на них, їх серця сповнюються гордістю, бо хіба можна не пишатися такою великою і щасливою родиною як Державний професійно-технічний навчальний заклад «Славутський професійний ліцей»!!!

   У вінку соснових лісів, потопаючи у зелені і квітах, розкинулось на невисоких піщаних пагорбах місто з такою гарною назвою – Славута. 

     Славута – місто обласного підпорядкування, розташоване на півночі Хмельницької області, яке розкинулось серед вічно зелених лісів, напоєних пахощами хвої, трав та квітів на берегах річки Горинь та її притоку Утка.

   В цьому мальовничому місті функціонує, розвивається, набирає стрімких злетів – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Славутський професійний ліцей». Це навчальний заклад нового типу, який дає можливість випускникам міських та сільських шкіл, а також молоді із числа незайнятого населення здобути повну середню і професійну освіту на рівні кваліфікованого робітника. 

   Державний професійно-технічний навчальний заклад «Славутський професійний ліцей» - державний заклад ІІ атестаційного рівня.

    Ліцей створено 01.09.2005 року, як навчальний заклад для підготовки кваліфікованих робітників для  м. Славута, Хмельницької області наказом Міністерства освіти і науки України від 25.08.2005 №493та сприяння обласної та місцевої адміністрації. Розташований ліцей в районі військового містечка  на території колишньої військової частини.

    Адреса навчального закладу: 30000,Хмельницька обл., м. Славута, вул. Я. Мудрого, буд.75, телефон/факс:  (03842) 2-28-83, факс (03842) 2-30-71, електрона адреса:   slavutskiy_profe@ukr.net, ідентифікаційний код:  33774370.

   Навчальний заклад діє на основі Законів України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про професійно-технічний навчальний заклад, Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах, нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України, інших законодавчих актів України та Статуту (нової редакції), який розроблено відповідно до законодавства України, положення про професійно – технічний навчальний заклад, затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України від 07 грудня 2012 р. № 1783.  

  Атестаційну експертизу  Славутського професійного ліцею  проведено у  2011 р. За Атестаційну експертизу  Славутського професійного ліцею  проведено  у  три етапи  у період  з   18.01.2011  р.  по  22.04. 2011 р. згідно наказів Управління освіти і науки Хмельницької ОДА «Про проведення атестаційної експертизи Славутського професійного ліцею»: від 28.10.10.№ 674, 14.01.11. № 24 – но, 10.03.11.№ 159 – но, 05.04.11. № 237- но. За наслідками атестаційної експертизи комісія рішення  ДАК, визнано, ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей», атестованим, свідоцтво про атестацію РД №016649 видано на  підставі рішення  ДАК, протокол№2487-Л від 01.07.2011р. 

    Ліцей здійснює підготовку кваліфікованих робітників на підставі ліцензії, виданої МОНУ 26.01.2015 р. серія  АЕ № 527959 виданої на підставі  рішення ДАК, протокол № 112 від 22.09.2014 р., разом з професійною підготовкою учні одержують повну загальну середню освіту, що становить 78,6% від загального контингенту (свідоцтво про атестацію Хмельницької ОДА.  РД –ПЗСО  №230025 видано на підставі рішення  ДАК,  протокол № 89 від 08.06.2011р. визнано атестованим за  статусом середнього загальноосвітнього навчального закладу).

    Даними документами ліцею надано право здійснювати діяльність у сфері професійно-технічної освіти на рівні кваліфікаційних вимог для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітників із зазначених професій:

 

№ п/п

Код за ДК 003-2010

  Назва професії

Вид підготовки

Ліцензований обсяг

1

5220

5220

Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів

Первинна професійна підготовка

30

2

5220

Продавець продовольчих товарів

Професійно-технічне навчан-ня, підвищення кваліфікації

30

3

7212

Електрогазозварник

Первинна професійна підготовка    

30

4

7231

8322

Слюсар з ремонту автомобілів

Водій автотранспортних засобів , категорія «С»

Первинна професійна підготовка

30

5

7212

Електрогазозварник

Професійно-технічне навчан-ня, підвищення кваліфікації

30

6

5122

5123

5123

Кухар.

Офіціант

Бармен

Первинна професійна підготовка

30

7

4112

4121

 

 Оператор комп’ютерного набору

Обліковець(реєстрація бухгалтерських даних)

Первинна професійна підготовка 

30

8

5122

7412

 

Кухар

Кондитер

 

Первинна професійна підготовка,професійно-технічне навчання

60

9

7433

Кравець

Первинна професійна підготовка

30

10

5122

Кухар

Підвищення кваліфікації

20

11

7412

 

Кондитер

 

Професійно-технічне навчан-ня,підвищення кваліфікації

30

12

7433

Кравець

Професійно-технічне навчан-ня,підвищення кваліфікації

30

13

5123

Офіціант

Професійно – технічне навчання

20

14

5123

Бармен

Професійно – технічне навчання

20

15

7133

7129

Штукатур.

Монтажник гіпсокартонних конструкцій

Первинна професійна підготовка

30

16

7129

Монтажник гіпсокартонних конструкцій

Професійно – технічне навчання

20

17

7213

7212

 

Рихтувальник кузовів.

Електрозварник автоматичних та напівавтоматичних машинах

Первинна професійна підготовка

30

   Славутський професійний ліцей здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців  для харчової,  автотранспортної, легкої, будівельної й інших галузей промисловості, як з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, так і підготовку, перед підготовку та підвищення кваліфікації робітників із числа незайнятого населення.

    Головним завданням професійного ліцею  є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів і здібностей з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках.

    До основних повноважень і напрямів діяльності  професійного ліцею належать:

а) організація навчально-виховного процесу, обрання форм та методів навчання;

б) навчально-виробнича, навчально-виховна, навчально-методична, фінансово-господарська та виробничо-комерційна діяльність;

в) розробка робочих навчальних планів з професій і робочих навчальних програм з навчальних предметів на основі типових навчальних планів і типових навчальних програм, визначення регіонального компоненту змісту професійно-технічної освіти, які затверджуються в установленому порядку;

г) розробка правил прийому учнів, слухачів до професійного ліцею на основі типових правил прийому;

ґ) формування разом з органами управління професійно-технічною освітою планів прийому учнів, слухачів з урахуванням державного замовлення, потреб ринку праці та потреб громадян у професійно-технічній освіті і замовлень підприємств, установ, організацій;

д) організація харчування, матеріальне забезпечення та побутове обслуговування учнів, слухачів;

е)  атестація педагогічних працівників;

є)  організація стажування педагогічних працівників на підприємствах, в установах, організаціях;

ж)  здійснення професійного навчання незайнятого населення;

з) організація виробничого навчання учнів, слухачів на виробництві та у сфері послуг;

и) забезпечення заходів з охорони праці учнів, слухачів, працівників;

і) матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу;

ї) визначення структури і штатного розпису з урахуванням установленого фонду заробітної плати;

й) забезпечення належної якості професійного навчання та виховання учнів, слухачів;

к) видача документів про освіту встановлених зразків.

    Навчально-виробничий процес у професійному ліцеї - це система організаційно-педагогічних, методичних і технічних заходів, спрямованих на реалізацію змісту і завдань ступеневої професійно-технічної освіти відповідно до державних стандартів та встановлених вимог.

 Навчально-виробничий процес у професійному ліцеї ґрунтується на принципах гуманістичної особистісно-орієнтованої педагогіки, демократизму, незалежності від політичних партій, громадських, релігійних організацій, на спільній діяльності педагогічних працівників, учнів, слухачів, батьків, колективів підприємств, установ та організацій і може включати природничо-математичну, гуманітарну, фізичну, загально-професійну, професійно-теоретичну, професійно-практичну підготовку, а також виховну роботу з учнями, слухачами.

  Десять років існування навчального закладу – це багато, чи мало? Все залежить від того, чим  вимірювати цей час.

   За роки свого існування ліцей здобув значний досвід.

 Державний професійно-технічний навчальний заклад «Славутський професійний ліцей» забезпечує реалізацію громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти. Ліцей очолює енергійна жінка, відмінник освіти, викладач вищої категорії, викладач-методист Ніжнік Надія Олександрівна.

 

Участь в освітніх проектах:

 -  учасник ХV ювілейної міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012» з номінації «Інновації в управлінні освітою, навчальними закладами» досвід на тему: «Інновації в управлінні навчальним закладом»

- учасник у п’ятої  міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014», з номінації  «Сучасний професійно-технічний навчальний заклад у загальноєвропейському освітньому просторі»

- учасник обласного конкурсу інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти 2014 - досвід роботи на тему: «Вивчення потреб регіонального ринку праці та налагодження соціального партнерства»

- участь у міжнародному освітньому проекті «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя» (Хмельницький, 2014 р.)

- бронзова медаль за участь у шостій  міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015», з номінації  «Діяльність професійно-технічного навчального закладу з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників»

- учасник обласного конкурсу інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти 2015 - досвід роботи на тему: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій як шлях модернізації навчально-виробничого процесу в ПТНЗ»

- організація навчання педагогів ліцею за освітньою програмою курсу «Intel. Навчання для майбутнього» (Полоне, 2012 р., Славута, 2015 р.)

Участь педагогів навчального закладу в обласних, всеукраїнських,  міжнародних освітніх заходах:

- Білик І. В. учасник конкурс «Вчитель року – 2012» в номінації фізичне виховання, лист НМЦ ПТО ПК №249, наказ по ліцею №315-а

- Зубарець О.П., Ніжнік М.В. Зошит для лабораторно-пактичних робіт з предмету «Технології приготування їжі» - конкурс «Педагогічні ідеї та знахідки предметів професійної підготовки»,  2 місце, наказ №287

- Дячук А. В. - участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання системи ПТО з професії «Офіціант», наказ по ліцею №22 від 20.09.2013 р., наказ Департаменту освіти і науки ХОДА №1262-но від 05.09.2013 р.

- Нестерук В. А. – учасник обласного заочного конкурсу «Власні усмішки», диплом І ступеня, наказ по ліцею №298 від 28.09.2013р. наказ Департаменту освіти і науки ХОДА №2353-но від 03.12.2013 р.

- Ніжнік М. В. Відкритий урок з предмету «Устаткування підприємств громадського харчування» на тему: «Машини та механізми для замішування тіста» - засідання обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників професій  громадського харчування з теми: «Шляхи удосконалення уроків виробничого  та професійно-теоретичного навчання на основі використання інноваційних технологій», що проводилося на базі ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей», наказ по ліцею №314 від 23.10.2013р., лист НМЦ ПТО ПК  №236 від 15.11.2013 р.

- Здобнікова І. В. Інформаційні технології у формуванні мовленнєвої компетентності учнів – виступ на семінарі-практикумі викладачів української мови та літератури тему: «Формування та розвиток мовленнєвої компетентності учнів на уроках української мови та літератури», наказ по ліцею №26 від 16.11.2013 р., лист НМЦ ПТО ПК  №215 від 28.10.2013 р.

- Мальчик А. О. - Обласний  конкурс «Пісенний вернісаж» серед працівників професійно-технічних навчальних закладів, диплом ІІ ступеня, наказ по ліцею №347-а від 22.11.2013 р., наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької  обласної державної адміністрації    № 2133-но від 09.10.2013 р.

- Дзига О. В.  Розробки тем з предмету «Спецтехнологія» - виступ на засіданні обласної фахової секції інженерно-педагогічних працівників професії «Слюсар з ремонту автомобілів»  з теми: «Сучасні виробничі технології ремонту та технічного обслуговування автомобілів на ПАТ «Хмельниччина-Авто», наказ по ліцею №32 від 20.01.2014 р., лист №17 від 20.01.14 р. НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області

- Ніжнік Н. О., Козлова Т. Ю. Система удосконалення професійної підготовки кваліфікованих робітників на основі соціального партнерства та відповідно до потреб регіонального ринку праці – досвід роботи  для участі у п’ятій  міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2014», з номінації  «Сучасний професійно-технічний навчальний заклад у загальноєвропейському освітньому просторі»

- Козлова Т. Ю. – учасник обласного конкурсу на кращу організацію методичної роботи ПТНЗ «Модернізація методичної роботи в умовах інформатизації ПТНЗ», наказ по ліцею №144 від 26.04.2013р., накази Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА №495-но та № 500-но від 29.03.2013 р.

- Зубарець О. П., Козлова Т. Ю. Методичні підходи до аналізу відкритого уроку – виступ на всеукраїнському вебінарі «Методичні підходи до організації сучасного уроку в контексті новітніх вимог», лист НМЦ ПТО ПК №249, наказ по ліцею №315-а

- Чорномаз Т. М. Відкритий урок хімії  та представлення досвіду роботи - вебінар викладачів хімії «Інноваційні технології навчання як засіб формування предметної компетентності учнів», лист НМЦ ПТО ПК  №49 від 12.05.2014 р.

- Гаврилова Д. В. Дихальна гімнастика як елемент здоров’язбережувальних технологій - участь у міжгалузевій науково-практичній конференції «Впровадження здоров’я-збережувальних технологій у практику роботи навчальних закладів як один із пріорітетних напрямків освітньої політики України», наказ по ліцею №141 від 03.04.2014р., лист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.  від 01.04.14 р. №92

- Якимович В. Л. Відкритий урок з предмету: «Обладнання і  технологія автоматизованого дугового зварювання» на тему: «Дефекти зварних швів, причини їх виникнення та способи усунення» - обласний проблемний семінар викладачів та майстрів в/н електрогазозварювальних професій на тему: «Впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій при підготовці електрогазозварників» на базі ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей»

- Свінціцький О. Б. Відкритий урок виробничого навчання «Зварювання стикових та кутових з’єднань - обласний проблемний семінар викладачів та майстрів в/н електрогазозварювальних професій на тему: «Впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій при підготовці електрогазозварників» на базі ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей»

- Свінціцький О. Б. Майстер-клас «Зварювання металевих пластин у нижньому положенні» - обласний проблемний семінар викладачів та майстрів в/н електрогазозварювальних професій на тему: «Впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій при підготовці електрогазозварників» на базі ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей»

- Мальчик А. О. – конкурс «Пісенний вернісаж», 3 місце, наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації №463-но від 05.12.2014 р.

- Ніжнік Н. О., Козлова Т. Ю. – учасники шостої  міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014», з номінації  «Діяльність професійно-технічного навчального закладу з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників»

- Гаврилова Д. В. Стаття «Сучасні фізкультурно-оздоровчих технології у фізичному вихованні» - обласний науково-практичний форум вчителів фізичної культури «Фізична культура: проблеми та перспективи», лист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області від 18.02.2015 року №51, наказ по ліцею № від 19.02.2015 р.

- Криворучко Т. М. учасник ІІ Всеукраїнського науково-практичного семінару «Формування та розвиток культури безпеки професійної діяльності кваліфікованих робітників будівельної галузі» (01.10.2015 р.)

- Ніжнік М. В. Всеукраїнський конкурс від Шкільного світу «Панорама творчих уроків» методична розробка на тему: «Машини та механізми для замішування тіста» (04.2015 – відзнака)

- Чайковська Л. П. Всеукраїнський конкурс від Шкільного світу «Профтехосвіта на зламі століть» розробка виховної години «Сторінками історії професії «Кравець»» (05.2015 – відзнака)

- Бурчак Д.В. – Диплом переможця обласного конкурсу КМЗ предмету математики «Педагогічні ідеї та знахідки» (2015)

- Здобнікова І.В. – Диплом переможця обласного конкурсу КМЗ предмету зарубіжної літератури «Педагогічні ідеї та знахідки» (2015)

- Голуб О.М. – Доповідь на вебінарі викладачів суспільних дисциплін на тему: «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках історії – ефективна та доступна форма навчання» (24.05.2016)

- Мальчик А.О. -  презентація досвіду роботи психологічної служби на облавному проблемному семінарі на тему: «Особливості роботи психологічної служби ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» щодо профілактики негативних проявів серед учнівської молоді» (30.05.2016)

 

Проведення на базі навчального закладу  семінарів обласного рівня:

- Семінар викладачів професійно-теоретичної підготовки, майстрів виробничого навчання професій громадського харчування на тему: «Шляхи удосконалення уроків виробничого та професійно-теоретичного навчання на основі використання інноваційних технологій» (21.11.2013 р.)

- Семінар викладачів хімії на тему: «Інноваційні технології навчання як засіб формування предметної компетентності учнів» (14.05.2014 р.)

- Проблемний семінар директорів ПТНЗ області на тему: «Психологічна компетентність керівників ПТНЗ» (03.07.2014 р.)

- Семінар ІПП електрогазозварювальних професій, що проходив в режимі он-лайн (30.10.2014 р.).

- Проблемний семінар соціальних педагогів та практичних психологів в режимі он-лайн (30.05.2016 р.)

Створено  18 блогів педагогів ліцею та 1 веб-сайт.

Кількість випускників ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей», що отримали диплом кваліфікованого робітника з відзнакою складає 9 чоловік, а саме:

2012 рік – Прончук Василь Вікторович – «Електрогазозварник».

2013 рік – Токарчук Наталія Олександрівна – «Кухар. Кондитер».

                  Оніщук Юрій Миколайович – «Електрогазозварник».

                  Остапйовський Іван Володимирович – «Електрогазозварник».

                  Савчук Валентина Павлівна – «Кравець».

                  Коваленко Катерина Юріївна – «Кравець».

2014 рік – Гудзь Катерина Миколаївна – «Кравець».

Бершеда Руслан Русланович – «Електрогазозварник».

Шидловський Руслан Анатолійович – «Електрогазозварник».

2016 рік – Галка Оксана Василівна – «Кухар. Кондитер».

Кульбіда Надія Петрівна – «Кухар. Кондитер».

Опанасюк Богдан Степанович – «Електрогазозварник».

Нетичук Анатолій Миколайович – «Електрогазозварник».

Караван Олександр Анатолійович – «Електрогазозварник».

 

І, найголовніше – навчальний заклад покращив матеріально-технічну базу.

ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» знаходиться в 9 приміщеннях, які передані до державної власності (Свідоцтво про право власності на нерухоме майно І.Н. 14797086 від 17.12.13 року) загальною площею 15360.9 м².

Навчально-виробничий комплекс ліцею включає: 2 навчальні корпуси загальною площею 3672,3 м2 , в яких розміщенні 24 навчальні кабінети площею 1986,35 м2, 8 - навчальних майстерень площею 2596,1 м2, 12  лабораторій площею 2026,5 м2, бібліотека з читальним залом на 40 місць  площею 95 м2, медпункт площею 29,2 м2, актова зала на 300 місць площею 276 м2,  їдальня на 200 місць площею 893,5 м2, гуртожиток  на 150 місць площею 1120,62 м2, гімнастична зала площею 316 м2, відкритий спортивний майданчик площею 4200 м2, автодром площею 500 м2. Всі приміщення і споруди обладнано відповідно до санітарно-гігієнічних норм і експлуатуються згідно вимогам правил пожежної безпеки та охорони праці.

Проектна потужність ліцею 500 навчальних місць. Навчальна площа  на 1 учня  становить 7 кв.м.

ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» має земельну ділянку 12,6473 гектарів (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права І.Н. 9739236 від 20.09.2013 р.). Територія ліцею має огорожу, заасфальтоване подвір’я, доріжки, зелені насадження (дерева, кущі), квітники. Ліцей має лінію електромережі, центральну систему водопостачання і каналізації, встановлені і працюють лічильники води, тепла і електроенергії. 

  З 2005 - 2015 навчальні роки ліцей підготував  1570 кваліфікованого робітника, з них за державним замовленням підготовлено 1289 осіб, за курсовою підготовкою 277.

Близько 77% контингенту учнів отримують кваліфікацію з інтегрованих професій. 

Середня наповненість  груп складає від 26,5 осіб.

На даний час навчальний заклад здійснює освітню діяльність за такими професіями:

На базі базової загальної середньої освіти  (9 класів)

Термін навчання  3 роки:

1) Кухар. Кондитер.

2) Кравець.

3)Рихтувальниккузовів. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах.

4) Штукатур.Монтажник гіпсокартонних конструкцій. 

 

 

На базі повної загальної середньої освіти (11 класів)

термін навчання  1 рік:

  1. Електрогазозварник.

термін навчання 1,5 роки:

  1. Кухар. Офіціант.Бармен.

 

 

Також навчальний заклад здійснює курсову підготовку

(термін навчання 5-6 міс.)

з таких професій: 1) Кухар. 2) Офіціант. 3) Бармен. 4) Кондитер. 5) Продавець продовольчих товарів. 6) Оператор комп'ютерного набору. 7) Кравець. 8) Електрогазозварник.9) Монтажник гіпсокартонних конструкцій.

 

Для забезпечення професійної підготовки учнів  в ліцеї розроблені робочі навчальні плани і програми з кожної професії, які погоджуються з підприємствами-замовниками робітничих кадрів, науково-методичним центром профтехосвіти і затверджуються управлінням освіти і науки облдержадміністрації.

За даний час налагоджена тісна співпраця про підготовку робітничих кадрів, які відповідають встановленим вимогам,з керівниками підприємств: КП «Поділля» СлавутськеРайСТ, ПП Говоркова Т.П., ПП «Південь», ЗАТ «Швейна  фабрика», ЗАТ «Славутський комбінат «Будфарфор»», ТДВ «Славутський РМЗ», ПуАТ «Горинь», ВАТ «Славутський хлібокомбінат», СТО «Інтеграл», СФГ «Перемишельське», СФГ «Лан», кафе-бар «Легенда», кафе-бар «Джан», кафе-бар «Прем’єра», кафе-бар «Корчма» і працівниками ліцею. На даних підприємствах учні ліцею проходять виробниче навчання та виробничу практику.

До послуг учнів спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, технічної творчості, краєзнавчий та інші.

В  ліцеї  проводяться заходи з відзначення знаменних і пам’ятних  дат, огляди-конкурси, виставки творчих робіт учнів, виставки технічної творчості, образотворчого та ужиткового мистецтва, спортивні змагання, тижні та декади з окремих предметів, «кращий за професією», надається волонтерська допомога учасникам АТО, ветеранам Великої Вітчизняної війни, Ветеранам  ліцею, пристарілим, будинку людей похилого віку. В ліцеї створено і працює експозиція творчих робіт учнів ліцею та музейна кімната бойової слави.

Згідно штатного розпису у ліцеї є 79 ставок працівників, на даний час навчально-виробничий та виховний процес забезпечує 60 працівників, з них інженерно-педагогічних працівників – 33, всі вони мають відповідний рівень освіти  та кваліфікації; вищу освіту мають 27 педагогічних працівників,  середню-спеціальну – 6.

Забезпечення  навчально-виховного процесу здійснює: керівний склад – 7 чоловік, викладачі – 10, майстри виробничого навчання – 13, бібліотекар – 1, керівник гуртка – 3.

Комплектування ліцею педпрацівниками, розстановка їх здійснюється директором при активній участі його заступників за погодженням з ПК та враховується фахова підготовка, особистісні якості, працездатність, інші характеристики.

З кожним роком усе нові й нові вершини підкорюються нашому начальному закладу, який успішно розвивається й утверджує себе на теренах нашого регіону.

ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» - це не тільки навчальний заклад, а яскраве втілення  дій реформи профтехосвіти в життя, це гармонійне поєднання праці,  творчого пошуку, педагогічної майстерності та нестримного прагнення до самовизначення - стати навчальним закладом нового типу.

 

 

 

Категорія: Літопис ліцею | Додав: dptnzspl (03.11.2016)
Переглядів: 905 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2024
Сайт управляється системою uCoz